Mis on e-arve ja kuidas see sinu ettevõtet aitab?

MIS ON E-ARVE JA KUIDAS SEE SINU ETTEVÕTET AITAB?

E-arve on dokument, mis on XML vormingus, liigub elektroonilises keskkonnas tarkvarasüsteemide vahel ja seda ei ole vaja käsitsi sisestada. Süsteem suudab lugeda arve infot ehk e-arve on masinloetav.

SÄÄSTA AEGA
E-arveid kasutades säästad aega, raha ja keskkonda.Sul on võimalus kokku hoida ligi 20% kuludest.
VEEBIPÕHINE LAHENDUS
Saad vähendada arvete sisestamisest tulenevat käsitööd ja tekkivaid vigu ning andmed on 24h kättesaadavad alati ja igalt poolt maailmast.
AUTOMAATNE ARHIIV
Sinu andmed säilivad turvaliselt 7 aastat.

 

MIS ON E-KULUARUANNE JA MIKS SEE ON PAREM KUI PABERKULUARUANNE?

E-kuluaruanne võimaldab ettevõtlusega tehtud kulutuste kohta aruanded nutitelefoni abil automaatselt üles laadida ühte keskkonda, kus need säilivad nõuetekohaselt kuni 8 aastat ning on igal ajal taasesitatavad. E-kuluaruande saab esitada ja kinnitada keskmiselt 6 korda kiiremini kui paberkuluaruande.

MIS ON E-KINNITUSRING JA KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Kui varem liikus arve mööda ettevõtet füüsiliselt, siis e-kinnitusringi abil saab arve kinnitada arvuti tagant  lahkumata. Kui süsteemi tuleb kinnitamist vajav arve, saabub kinnitajale e-kiri, mis suunab ta lingi abil süsteemi arvet kinnitama. Seega saab ettevõtte raamatupidamist edukalt hallata ka kontorist eemal olles.

 

KUIDAS ALUSTADA?

Kui Sa praegu veel e-arveid ei saada, siis keskmistel ja suurematel ettevõtjatel on mõistlik liituda operaatoriga, kelle kaudu saab saata e-arveid. Omniva e-arvete keskkonnal on liidestus paljude raamatupidamisprogrammidega. Soovi korral on Omniva süsteemi võimalik importida andmeid ka Excelist.

  • Anna meile oma huvist teada ja me saadame Sulle pakkumise.
  • Kui pakkumine sobib, sõlmime lepingu ja loome Sinu ettevõttele Arvekeskuse kasutaja.
  • Loome koostöös automaatse andmevahetuse Sinu majandustarkvara ja Arvekeskuse vahel.
  • Soovi korral teeme Sulle ja Sinu meeskonnale koolituse.
  • Siis jääb veel määrata kontaktisikud ja Sinu ettevõte saabki Arvekeskust kasutama hakata.