Uncategorized

Kui kaua säilitatakse Arvekeskuses arveid?

Arveid säilitatakse Arvekeskuses üldjuhul seitse aastat, nagu sätestab raamatupidamise seaduse § 12. Kui arveid on vaja säilitada pikemalt, saab selle alati müügijuhiga kokku leppida.

Teile võib ka meeldida
Probleemid Mobiil-IDga sisenemisel
E-arvete liikluse aktiveerimine
Intervjuu Leonhard Weiss RTE AS-ga – kaustikute ja paberivabriku asemel kontorisse vaba ruumi